סלוגנים – הלוואה למסורבי בנקים

הבנק אמר לך , מסורב !

אנחנו נגיד לך , מאושר !

מוגבלים בבנק ? פושטי רגל ? לא דמיינתם את עצמכם מתקדמים לרכישת נכס בבעלותכם ?

אנחנו כאן כדי לממש לכם את החלום !

יש לכם נכס בבעלותכם ? חובות רובצים עליכם וידכם לא משגת פיתרון ? אנחנו הכתובת בשבילכם !

איך עובדת המשכנתא למסורבים:

דבר ראשון שאנחנו צריכים לדעת הוא שזכותו הראשונית של הבנק לסרב לכם למשכנתא .

הבנק הוא מוסד פיננסי שעובד למטרת רווח בלבד ולכן באופן כללי הבנק מאוד מעוניין לתת הלוואה /משכנתא ללקוחות שהוא מזהה בהם ,את היכולת  שלהם לשלם את ההלוואה/משכנתא לאורך זמן .

במצבים שהבנק לא מאשר הלוואה/משכנתא ככל הנראה צצו בעיות שעבורם הבנק לא יהיה מוכן להתקדם לצורך מתן אשראי כלשהו במיוחד משכנתא .

בנקודה הזאת , צריך להבין שהמידע שיש לבנקים הוא מידע שקוף וגלוי במיוחד מאז כניסתו לתוקף של דוח נתוני אשראי שמרכז עבור על אחד מאיתנו את האשראי שיש לו במערכת הבנקאית ומחוץ .

המידע שראה עליכם בנק אחד הוא לרוב אותו מידע שיראה הבנק האחר ולכן ברגע שבנק מסרב לכם למשכנתא , ההמלצה שלי היא לא לפנות לעוד בנקים מכיוון שרוב הסיכויים שתשמעו את המילה “מסורב” גם בבנק האחר .

זה בדיוק הזמן לפנות ליועץ מומחה למסורבי משכנתא שידע לעשות את העבודה בשבילכם בצורה מקצועית והוגנת .

מה זה אומר הוגנת ? המשמעות היחידה היא שהתשלום עבור השירות שלו יהיה אך ורק על בסיב הצלחה בלבד .

מה המשמעות מקצועית ? במילה אחת , הצלחה!

הבנה לעומק של הבעיות הקיימות ומציאות הפתרונות היצירתיים ביותר לקדם תהליך של לקיחת משכנתא קשה ככל שתתואר .זה בדיוק הנקודה שאני מפעיל את הקשרים שלי בבנקים ואת ההיכרות שלי עם המערכת הבנקאית ועושה כל מה שאפשר על מנת לאשר משכנתא לכם , אותם אנשים שאני אאמין בהם שיש ביכולתם לקחת משכנתא ולשלם אותה כדת וכדין לאורך זמן לגוף המממן .

לכולנו יכולת להיות תקופה קשה מאוד בחיים שאנחנו נקלעים לסיטואציות לא נעימות עם הבנקים ובתוצאה מכך נוצר מגדל קלפים שקורס לנו מול הפנים . אך חשוב לזכור , שעם כל הצער שבדבר , לא לעולם “הכתם” הזה יישאר עלינו . אנחנו כאן על מנת שנוכל לזהות את אותם אנשים שבסך הכול , כל מטרתם היא לרכוש לעצמם דירה ראויה , או לחילופן להחזיר חובות על מנת להתחיל מחדש את החיים הפיננסים ולחזור לשגרה מלאה ובכך לשקם את עצמם פיננסית ומי יודע גם לצמוח הרבה מעבר לחלומות שלנו .

משך הזמן לטיפול בתיק מורכב יכול לקחת הרבה יותר זמן מתיק משכנתא סטנדרטי, בממוצע הודעה על אישור תעמוד על כחודש ימים , לפעמים קצת פחות ולפעמים קצת יותר . יהיו מקרים מסוימים שנצטרך לעבור תהליך מסוים של “שיקום פיננסי” , שמהלכו נבצע כמה מהלכים בהתנהלות השוטפת שלנו שיביא לנו נקודות זכות נוספות שיעזרו לנו לעבור את המשוכה כמו שצריך ואז הזמן מתארך , אבל תאמינו לי , אך ורק לטובתכם !

משכנתא לסגירה התחייבויות

בגדול הבנקים רוצים לתת הלוואה לצורך סגירת התחייבויות בהתקיים שניים מהתנאים הבאים בבדיקה ראשונית :

1.לקוח שמדורג טוב מאוד בבנק .

בבדיקות שהבנק עושה לתעדף לקוחות , הבדיקה תכלול : בדירת נתונים פיננסים והכנסות הלקוחות , התנהלות פיננסית  תקינה בבנק ללא חריגות והחזרות חלילה בחשבון , ללא עיקולים , היסטוריה בנקאית תקינה ,עמידה בתשלומי משכנתא לפחות שנתיים אחרונות ללא דופי , בדיקה עקרונית להתחייבויות הלקוחות שמתן האשראי ילך לצורך פירעון הלוואות ולא משהו אחר .

יציבות במקום העבודה שלכם בהחלט ראויה לשבח כאן . הבנקים אוהבים מאוד אנשים שעובדים הרבה זמן באותו מקום עבודה, אם אתם עצמאיים אז דוחות כספיים מסודרים ושומות מס אחורה, עם הכנסות שעומדות ביחס החזר סביר  .

  1. לקוחות שיתרת משכנתא שלהם על הבית נמוכה יחסית , מכיוון שניתן לקבל עד 50% מימון משווי הנכס שברשותכם .

לצורך העניין: יש לכם נכס ששווה 2 מ’ ₪ ויתרת המשכנתא עליו עומדת על 500 א’ ₪ , תוכלו באופן כללי לקבל עוד 500 א’ ₪ נוספים לסגירת התחייבויות  (כמובן בתנאי שאתם לקוחות שהבנק מעוניין לתת להם )

  1. בדיקת תקינות הנכס שבבעלותכם.

בעיות ברישום הבית, חריגות בנייה ובעיות נוספות שיכולות לצוץ דווקא מכיוון אחר לחלוטין וזה הנכס שלכם .

לפעמים אחרי שרצנו על המשכנתא שלכם והכל אושר כמו שצריך , מגיעים לשלב שבו צריכים לבצע שמאות לטובת הבנק , על מנת שהבנק יקבל אינדיקציה על שווי הנכס שלכם וכמובן על טיב הנכס ואז מתברר שהנכס שבבעלותכם יש בו חריגות בניה כאלה ואחרים , יש בו בעיות רישום , או חלילה עיקולים וכדו’ ומכאן עם כל הרצון הטוב לעזור הבנק יכול ולרוב אף עושה , מפיל את העסקה לחלוטין .

כאן הניסיון שלי אומר ,שחוץ מלשאול שאלות בהתחלה מהצד שלי , להבין עד כמה שאוכל אם הנכס שבבעלותכם תקין , יש דברים שאפילו אתם לא בטוח יודעים עליו .

ולכן , לרוב בעסקאות מהסוג הזה , אני ממליץ לבצע שמאות מקדימה לנכס על מנת להבין שאנו רצים בכיוון הנכון .

משכנתא לפושטי רגל

שאתם נמצאים בתהליך של פשיטת רגל , כל הסובבים אתכם בתקופה הזאת , אני מדבר על אנשי מקצוע בעיקר, לצורך העניין עורך הדין שלכם , יעשה הכול על מנת להשיג עבורכם את ההפטר המיוחל ולתת לכם “להתחיל דרך חדשה בחיים” .כך או כך , זו אכן דרך חדשה , אבל ככל הנראה ביום שבו תצטרכו לקבל משכנתא מהבנק אתם תבינו מהר מאוד שהדרך החדשה רצופה במכשולים ואפילו רבים .

האפשרות לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל, היא לא גורפת לכולם אלא בנקודות מסוימות שצריך לבחון .

יש צורך להבין ,האם הגעתם לפשיטת רגל בגלל שהיה עסק כל שהוא שקרס או פשוט הייתם לקוחות שכירים שבסך הכול צברו חובות בבנקים והרמתם ידיים מהר מאוד ונפלתם למלכות של “פשיטת רגל” מהר ( לרוב זה קורה כי יש חבר משפחה קרוב שאמר לכם שזה הדבר הכי טוב לעשות או עורך דין שבסך הכול מעוניין בעמלה נחמדה בטיפול התיק ).

רוב המצבים הקיימים במדינת ישראל הם מצבים של בעל עסק, העסק נקלע לקשיים והגיע לפשיטת רגל. אותו האדם שעבר פשיטת רגל חווה על בשרו את התהליך וכיום הוא לרוב שכיר שליקק את הפצעים , שלא חושב בכלל לפתוח עסקים נוספים. המצב הזה, הוא מצב שיכול “לעשות שכל” לבנק .

אז אם עברתם פשיטת רגל בגלל עסק שקרס, האפשרות לקבל משכנתא היא הרבה יותר גבוהה ואפילו ראויה לבדיקה, רק שוב אני אגיד שחשוב מאוד לדעת להציג לבנק את הדברים כפי שראוי להציג אותם , באור חיובי ככל הניתן .

איזה בנקים מחקו לכם חוב?

סביר להניח שבכל הבנקים שהיו לכם בהם מחיקות חוב, לא יתנו לכם משכנתא. ולכן אם במצב שבו הייתם לקוחות של כל הבנקים , אין סיכוי לקבל משכנתא דרך הבנק .

אך במצב שבו יש עדיין בנקים מסוימים שאתם לא הייתם איתם במגע ישיר בזמן הפשיטת רגל וכיום אתם מנהלים חשבון בנק תקין למשך תקופה מסוימת , המצב הזה יכול להיות נקודת זכות בשבילנו . לקוחות שלקחו את עצמם לידיים וידעו לנהל חשבון בנק תקין , על כל המשתמע מכך , יקבלו “חסד”  בקבלת משכנתא אפילו אחרי פשיטת רגל.

אגב , גם במצב שבו נפלתם בכל הבנקים ,יש גופים חוץ בנקאיים שאם נדע להציג עבורם נכון את המצב שבו אתם נמצאים , הם יסכימו לתת לנו משכנתא לתקופה מסוימת בתנאי שנדע לבנות איתם דרך ביחד איך אנחנו יוצאים .

צריכים לקחת משכנתא והבנק לא מאשר? טיפ ראשון ואחרון שלי (תבינו בהמשך )

אל תלכו “ראש בקיר”  ואל תמשיכו להגיש בקשות בעוד בנקים, כי זה ילך ויחמיר …

כדי שאני אדע איך לגשת למשכנתא שלכם מול הבנקים, אני צריך להבין ולהכיר לעומק את כל הסיטואציה אליה ניכנס ביחד. המטרה שלי היא אחת בפגישה הזאת , היא לדעת לזהות את הנקודות שאני הולך להשתמש בהם לטובתכם ולהסיר הצידה את הנקודות הפחות לטובתכם בלשון המעטה ובכך להביא את התיק שלכם לכדי מצב אופטימלי ביותר להשיג לכם את האישור המיוחל .

מקרה שהיה לאחרונה אצלי במשרד : מתקשרים אליי זוג נחמד ממושב בדרום . הזוג בעלי משק ללא בית עליו ולאחרונה הוציאו היתר בניה לבניה על המשק .

שנתיים לפני הוצאת ההיתר , הלקוחות קיבלו הפטר לאחר פשיטת רגל של הבעל שהיה חקלאי .

כיום שניהם שכירים , מנהלים חשבון תקין לחלוטין , מתנהלים ביתרות זכות בחשבון ואפילו הצליחו להשיג הון עצמי נוסף בדמות פיקדונות מחסכונות שצברו בשנתיים האחרונות .

הזוג פנה לשני יועצים לפניי שלצערי קיבלו דחיה בבנקים ,הגרוע מכך הוא , שהיועצים הקודמים הגישו את הבקשה לכל בנק שיש במדינת ישראל וקיבלו סירוב מוחלט .

אחרי שהם פנו אליי קבענו שניפגש אצלי במשרד , כמובן שהם באו סקפטיים לחלוטין ואפילו בצדק . לאחר שעברתי על הניירת המבוקשת זיהיתי שאוכל לייצר עבורם נקודות חוזקה משמעותיות ובכך לתת לבנקים לבחון שוב את העסקה בתקופה צינון קצרה בלבד .

לאחר כחודשיים ימים קיבלנו את הבשורה , הבקשה אושרה במלואה !!!

את התשלום עבור הליווי שלי לקחתי כמובן רק לאחר ההצלחה , אבל ההצלחה האמיתית שלי היא לדעת להשיג עבור אותם לקוחות שאני מאמין בכל ליבי שהם יעמדו כמו גדולים בתשלומי המשכנתא .

אני עומד לרשותכם לכל שאלה או עצה בקישור הבא: אביחי חדד | אביחי פיננסי 054-2529284

דילוג לתוכן